Jesteś tutaj:Start»Ogłoszenia»VII Niedziela Wielka­nocna — Wniebow­stąpi­e­nie Pańskie

VII Niedziela Wielka­nocna — Wniebow­stąpi­e­nie Pańskie

1. Przeży­wamy dzisiaj Uroczys­tość Wniebow­stąpi­enia Pańskiego.

2. Trwa Nowenna do Ducha Świętego. Odpraw­iamy ją na zakończe­nie Nabożeństwa majowego, na które serdecznie zapraszam w dni powszed­nie o godz. 18.00. Nowenną do Ducha Świętego mod­limy się za naszą parafię, o łaskę wiary i odwagę świad­czenia o Jezusie.

3. We wtorek obchodz­imy Dzień Matki. Pamię­ta­jmy w tym dniu o naszych mamach i żyją­cych i o tych, które już odeszły do Pana.

4. Za tydzień Niedziela Zesła­nia Ducha Świętego, która kończy okres Wielka­nocy. Każdego dnia w tym tygod­niu od godz. 17.00 do 17.30 służę w kon­fesjonale. Zachę­cam do korzys­ta­nia z sakra­mentu pokuty i pojed­na­nia by wypełnić obow­iązek spowiedzi i komu­nii św. wielkanocnej.

5. Serdecznie dziękuję za miłe spotka­nia pod­czas poświęce­nia pól. Za obec­ność, mod­l­itwę i przy­go­towanie pięknych ołtarzyków. Bóg zapłać również za złożone ofi­ary. Msza święta w intencji całej parafii i o urodzaj będzie odpraw­iona w drugi dzień Zielonych Świąt 1 czer­wca o godz. 18.30.

6. Ojciec Święty Fran­ciszek mianował ks. Adama Pio­tra BABA, pro­boszcza parafii św. Józefa w Lublinie i wikar­iusza biskupiego ds. młodzieży bisku­pem pomoc­niczym naszej archi­diecezji i przy­dzielił mu stolicę tytu­larną Arna. Oga­r­ni­amy biskupa nom­i­nata serdeczną modlitwą.

7. W przyszłą niedzielę po mszy św. z godz. 12.00 zapraszam rodz­iców dzieci pier­ws­zoko­mu­ni­jnych na krótkie spotkanie. Ustal­imy dni kat­e­chez dla dzieci.

8. Zachę­cam do czy­ta­nia prasy katolickiej.

9. W ostat­nim tygod­niu pożeg­nal­iśmy śp. Czesławę Salewską ze Stanisła­wowa. /​Wieczny odpoczynek…/

10. Wszys­tkim życzę spoko­jnej niedzieli i dobrego tygodnia.