II Niedziela po Nar­o­dze­niu Pańskim

2 sty­cz­nia 2022 r.

1.W czwartek Uroczys­tość Objaw­ienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Msze święte jak w niedziele. Na każdej mszy bło­gosław­ieństwo kredy, kadzidła i wody. Wodę przynosimy we włas­nych naczy­ni­ach. Taca na misje.

2.W tym tygod­niu I piątek miesiąca. Od godz. 9.00 odwiedzam chorych. Po połud­niu spowiedź od godz. 16.30.

3.Przyszła niedziela to Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy Okres Nar­o­dzenia Pańskiego. Tego dnia odnow­imy nasze przyrzeczenia chrz­cielne. Proszę przynieść świece.

4.Bóg zapłać za ofi­ary składane na potrzeby parafii.

5.Rozpoczynamy wiz­ytę dusz­paster­ską. Prze­b­ie­gać będzie jak w zeszłym roku. Znakiem chęci przyję­cia niech będzie wywies­zona w oknie kartka papieru lub oso­biste zaproszenie.

W poniedzi­ałek 3 sty­cz­nia od godz. 10.00 Stanisławów, w środę 5 sty­cz­nia od godz. 9.00 Dryszczów, w sobotę 8 sty­cz­nia od godz.9.00 Roz­toka i Kol. Roztoka.

6.W ostat­nim tygod­niu odbył się pogrzeb śp. Jana Boczka z Dryszc­zowa. Wieczny odpoczynek….

7.Życzę wszys­tkim dobrej niedzieli i szczęśli­wego tygodnia.